JEDYNA TAKA PULLERA

bullowaci emeryci
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

JEDYNA TAKA PULLERA

Post by aguś »

KURA - JEDYNA TAKA PULLERA
ur. 18.04.2004


Image

Image
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
User avatar
ex se natus
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 483
Joined: Thu Jul 06, 06 8:45 am
Location: Łódź
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by ex se natus »

Twoja moja ulubiona suka :D
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by aguś »

Mówiłaś, że Kromka 8) :lol:
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
swinka
Bulomaniak 3
Bulomaniak 3
Posts: 694
Joined: Thu Feb 18, 10 19:02 pm
Location: Trzebinia

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by swinka »

Wciąż piękna:)
Życiowo czyli melanżowo:)
User avatar
ex se natus
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 483
Joined: Thu Jul 06, 06 8:45 am
Location: Łódź
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by ex se natus »

aguś wrote:Mówiłaś, że Kromka 8) :lol:
tak z grzeczności :faja: do niej mam sentyment :wink:
User avatar
Karin
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 386
Joined: Fri Oct 30, 09 16:17 pm
Location: Żory
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by Karin »

Azumi wita ciotkę po rodzinie :))
Pozdrawiamy Karina, Bolek "Bolas" i nasza AZUMI
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by aguś »

Aga, Kura baardzo Ci dziękuje za miłe słowa 8)

Image

Ściemnianie :D
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
Siania
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 13
Joined: Sat Nov 14, 09 21:34 pm
Location: wieliszew

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by Siania »

jakaż ona jest piękna:) strasznie mi się marzy tak urodziwa sucz:)
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by aguś »

Dziękuję w imieniu Kuruni :mrgreen:

KLEJNOT- tak przez ostatnie miesiące Aga nazywa Kurę :roll: :mrgreen:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ŚCIEMNIANIE ZAAAAWSZE PRZYNOSI EFEKTY :roll:

Image

KLEJNOT W OPRAWIE :mrgreen:

Image

Image

Image

Image

JAK WIADOMO SROKI LUBIĄ BŁYSKOTKI, WIĘC LUSIA CHCIAŁA NASZEGO KLEJNOTA PORWAĆ 8-) :mrgreen:
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
User avatar
Karin
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 386
Joined: Fri Oct 30, 09 16:17 pm
Location: Żory
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by Karin »

Nawet psiute ma w kropki :) Pazurki w prawej łapce też ma czarne czy takie zdjęcie?
Pozdrawiamy Karina, Bolek "Bolas" i nasza AZUMI
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by aguś »

Kura ma baardzo dużo pigmentu i w szacie letniej jak jest mokra dosłownie jak dalmatyńczyk wygląda- pazurki również naprzemiennie kolorowe :D
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
User avatar
Karin
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 386
Joined: Fri Oct 30, 09 16:17 pm
Location: Żory
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by Karin »

TO chyba rodzinne Azumi też jest w kropki jak zmoknie. Mogę wiedzieć jeszcze ile waży?
Pozdrawiamy Karina, Bolek "Bolas" i nasza AZUMI
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by aguś »

Teraz około 23-24 kg :D
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
User avatar
Karin
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 386
Joined: Fri Oct 30, 09 16:17 pm
Location: Żory
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by Karin »

Pytam bo moja oscyluje między 23-25 a na forum widziałem kilka postów gdzie pisali że sucz ważyła 30 i to w wieku 10-12m-cy więc się przeraziłem deczko ale laseczki mi się bardziej podobają ;)
Pozdrawiamy Karina, Bolek "Bolas" i nasza AZUMI
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

Re: JEDYNA TAKA PULLERA

Post by aguś »

Kury wnuczka Bagieta przy 30 kg wygląda fajnie, ale jest dużo wyższa od Kury. Nie ma co porównywać psów co do kilogramów, bo jeden wyższy, drugi niższy, grubość kości też jest różna. Mój kolega drobną, malutką bulinkę dotuczył do wagi Jajkusia i wyglądała jak kleszcz biedaczka. Pies ma dobrze wyglądać w swojej wadze - jeżeli Kurę miałabym obecnie wziąć na wystawę to musiałabym jej dorzucić z 3-4 kg, aby dobrze wyglądała, psy nie wystawiane trzymam dużo szczuplej :D
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
Post Reply