Prawie jak Bullek
Prawie jak Bullek
Moja nadpobudliwa Labonka Vega ;]
Photos
Chwilowo zdiecia przez linki... ale juz niedlugo zamieszcze normalnie ;] jak zostane podszkolona hehe
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a4 ... a6263.html[/img][/url]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/905 ... e0945.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14f ... 1257f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a4 ... a6263.html[/img][/url]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/905 ... e0945.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14f ... 1257f.html
Słodziaszek
hehe ja podobnie mowie na takie male szczylki -Słodziaki ;] a noseczek wyglada jeszcze lepiej w duzym formacie na zdieciu ..;]
prosto nad monitorem ;] mm;] a żywy nosek czuwa obok ;]






