Prawie jak Bullek

miejsce dla zwierza wszelkiej innej maści
Toy
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 35
Joined: Thu Mar 01, 07 12:32 pm
Location: Oleśnica

Prawie jak Bullek

Post by Toy »

Moja nadpobudliwa Labonka Vega ;]
Toy
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 35
Joined: Thu Mar 01, 07 12:32 pm
Location: Oleśnica

Photos

Post by Toy »

Chwilowo zdiecia przez linki... ale juz niedlugo zamieszcze normalnie ;] jak zostane podszkolona hehe :D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a4 ... a6263.html[/img][/url]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/905 ... e0945.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14f ... 1257f.html
Sarge

Post by Sarge »

piękniaste stworzonko!! :) a jaki piekny noseczek :)
Kraina Chichów

Post by Kraina Chichów »

ale słodziaszek :D mniam mniam
beti9
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 675
Joined: Wed Jul 05, 06 18:16 pm
Location: bytom

Post by beti9 »

uroczy :P niech zdrowo rosnie
Toy
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 35
Joined: Thu Mar 01, 07 12:32 pm
Location: Oleśnica

Słodziaszek

Post by Toy »

hehe ja podobnie mowie na takie male szczylki -Słodziaki ;] a noseczek wyglada jeszcze lepiej w duzym formacie na zdieciu ..;] :D prosto nad monitorem ;] mm;] a żywy nosek czuwa obok ;] :)
:P
User avatar
Jaga
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 1887
Joined: Wed Dec 13, 06 11:11 am
Location: Duchnice k/Warszawy
Contact:

Post by Jaga »

Bardzo ładna ta koleżanka GAGATKA. :D
http://www.tridacna.republika.pl
Image
Prawd jest tyle ile doop - każdy ma swoją!
mia_mia
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 430
Joined: Mon Jul 17, 06 14:42 pm
Location:

Post by mia_mia »

slodki ryjek :D
Toy
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 35
Joined: Thu Mar 01, 07 12:32 pm
Location: Oleśnica

Post by Toy »

A jak sie ładnie bawią hehe ;] :D
User avatar
Jaga
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
Posts: 1887
Joined: Wed Dec 13, 06 11:11 am
Location: Duchnice k/Warszawy
Contact:

Post by Jaga »

To dawać zdjęcia z tych harców! :P
http://www.tridacna.republika.pl
Image
Prawd jest tyle ile doop - każdy ma swoją!
Toy
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 35
Joined: Thu Mar 01, 07 12:32 pm
Location: Oleśnica

Post by Toy »

trzeba bedzie Damianowi powiedziec zeby dal ;] bo jemu to lepiej wychodzi ...;] ja jakos nie lapie tych zalaczen zdiec ;] :D musi mi kiedys pokazac ;]
bulta
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 191
Joined: Tue Jan 16, 07 19:16 pm
Location: Warszawa

Post by bulta »

zdjęcia są naprawdę super zwłaszcza to z noskiem na ekranie :D po prostu super !!!!
... a tak przy okazji to może ktoś zna adres na forum buldożków francuskich ???? :? koleżanka tam działa a ja nie mam adresu :(
Toy
Bulomaniak
Bulomaniak
Posts: 35
Joined: Thu Mar 01, 07 12:32 pm
Location: Oleśnica

Post by Toy »

Ja raczej nie znam adresu ale moze po w pisaniu w google w koncu cos znajdziesz...
a to zdiecie z noskiem tez mi sie bardzo podoba ;]
Pozdrawiam
monsia

Post by monsia »

świetny maluszek. wklej więcej zdjęć
katarzyna

Post by katarzyna »

czy ktoś widział mieszankę bulla z boksiem?
Post Reply