Tigra :))

miejsce dla zwierza wszelkiej innej maści
Post Reply
bulcia1219

Tigra :))

Post by bulcia1219 »

Przedstawiam moją suczke o imieniu Tigra :) Suka w typie amstaffa,hmmm amstaffosakundelosa :lol:.Prawdopodobnie jest mieszanka asta z lebkiem ;) Ma 2 latka i pare miesięcy :) Jest bardzo kochaną suczką :) Nie oddałabym Jej za żadne skarby :) Bardzo kocha rodzinke,ale nie lubi niektótych psiaków ;) cóż takie życie :P Ma 60cm w kłębie i nadwage 8) powoli Ja odchudzam i jakoś takoś to idzie ;)

Foteczki :

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

To narazie będzie tyle ;) Potem wstawie wiecej ;) Pozdr!
bulcia1219

Post by bulcia1219 »

Nowe foty Tygrysa :

Image

Image

Image

nie wiem czy wklejałam jaką kulturą dysponuje moja sucz :lol:

Image

moja przyjaciółka z moimi kundelosami :lol:

Image

Pzdr!
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570
Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów

Post by bulterierka »

Podobnie wyglądam,jak mi przyjaciółka da OP,tylko,że ja ryje zębami o beton :lol:
bulcia1219

Post by bulcia1219 »

Podejrzewam że jak Izka by się ruszyła to wyglądała by tak samo :lol:
ja ich ledwo utrzymuje,ale jedno moje krzyknięcie i się ogarniają.

Image

Image

Pzdr!
Post Reply