Przedstawiam moją suczke o imieniu Tigra Suka w typie amstaffa,hmmm amstaffosakundelosa .Prawdopodobnie jest mieszanka asta z lebkiem Ma 2 latka i pare miesięcy Jest bardzo kochaną suczką Nie oddałabym Jej za żadne skarby Bardzo kocha rodzinke,ale nie lubi niektótych psiaków cóż takie życie Ma 60cm w kłębie i nadwage powoli Ja odchudzam i jakoś takoś to idzie
Foteczki :
To narazie będzie tyle Potem wstawie wiecej Pozdr!