miejsce dla zwierza wszelkiej innej maści
wejherstaff
Bulomaniak 1
Posts: 93 Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:
Post
by wejherstaff » Wed Aug 25, 10 11:23 am
Natalia wrote: Jesoooo, są takie słodziaki że nie wiedziałabym którego wybrać. A na Twoim miejscu wcale nie chciałabym ich oddać
Piękne są wszystkie a Młotek - kozak!
No Młotek tatuskiem jest
Dzieki za miłe słowa
MKK wrote: a jakie jeszcze malunie sa
Ano malunie, a czas tak szybko lecie iz wydaje mi sie że wczoraj przyszły na świat
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
wejherstaff
Bulomaniak 1
Posts: 93 Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:
Post
by wejherstaff » Fri Sep 10, 10 21:23 pm
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Ann_Ki
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 521 Joined: Sun Sep 21, 08 13:39 pm
Location: Kraków
Contact:
Post
by Ann_Ki » Sat Sep 11, 10 8:42 am
Śliczne maluchy
agusia_cch
Post
by agusia_cch » Sat Sep 11, 10 15:06 pm
zdjecie COFFEE z kwiatkiem sliczne!!
wejherstaff
Bulomaniak 1
Posts: 93 Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:
Post
by wejherstaff » Sun Oct 31, 10 11:33 am
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Natalia
Bulomaniak 4
Posts: 958 Joined: Sat Mar 06, 10 9:36 am
Location: Warszawa/Ie
Post
by Natalia » Sun Oct 31, 10 11:57 am
Aaaa ostatnie - mega. Ale jaki uśmiech ma ten "Shrek"...od ucha do ucha!
Dragulcowe perypetie -
viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135
Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
BluesBulls
Bulomaniak 1
Posts: 160 Joined: Wed Jul 07, 10 21:19 pm
Location: warmińsko-mazurskie
Contact:
Post
by BluesBulls » Mon Nov 08, 10 20:36 pm
Jeziuuuu jakie śliczności. Zawsze mi się stafiki podobały - zwłaszcza dlatego, że przeciętny człowiek nie znający rasy nazwie staffika wszelkimi rasami - zacząłwszy od bullteriera, skończywszy na pitbullu
Uwielbiam to
Aluta & Replay
wejherstaff
Bulomaniak 1
Posts: 93 Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:
Post
by wejherstaff » Sat Nov 13, 10 23:30 pm
Natalia
olivvka
dziekuję
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Tosca
Pomocny wiedzą: 2
Posts: 430 Joined: Sun Apr 19, 09 21:35 pm
Location: Bielsko-Biała
Post
by Tosca » Fri Nov 19, 10 12:08 pm
olivvka Najczęściej był to amstaff miniaturowy
A stafiorki świetne
Pozdrawiam
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Mark Twain
Ann_Ki
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 521 Joined: Sun Sep 21, 08 13:39 pm
Location: Kraków
Contact:
Post
by Ann_Ki » Fri Nov 19, 10 16:32 pm
Shrek super
W ogóle łaciaty wymiata - jak się uśmiecha na jednej fotce
wejherstaff
Bulomaniak 1
Posts: 93 Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:
Post
by wejherstaff » Sun Nov 28, 10 1:23 am
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570 Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów
Post
by bulterierka » Mon Nov 29, 10 17:08 pm
dawno nie zaglądałam tutaj , bardzo ładne zdjęcia
Natalia
Bulomaniak 4
Posts: 958 Joined: Sat Mar 06, 10 9:36 am
Location: Warszawa/Ie
Post
by Natalia » Wed Dec 01, 10 10:57 am
Nie no Młotek jest taaaaki piękny, że mi żal .... ściska! A na drugiej fotce ma świetną minę
Dragulcowe perypetie -
viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135
Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
wejherstaff
Bulomaniak 1
Posts: 93 Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:
Post
by wejherstaff » Fri Dec 03, 10 11:37 am
Natalia wrote: Nie no Młotek jest taaaaki piękny, że mi żal .... ściska! A na drugiej fotce ma świetną minę
Młotek to Młotek
tez go kocham
bulterierka wrote: dawno nie zaglądałam tutaj , bardzo ładne zdjęcia
Dzieki
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
agusia_cch
Post
by agusia_cch » Fri Dec 03, 10 20:45 pm
na bialaska nie moge sie napatrzec