...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

miejsce dla zwierza wszelkiej innej maści
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Post by wejherstaff »

Natalia wrote:Jesoooo, są takie słodziaki że nie wiedziałabym którego wybrać. A na Twoim miejscu wcale nie chciałabym ich oddać ;D
Piękne są wszystkie a Młotek - kozak!
No Młotek tatuskiem jest ;)
Dzieki za miłe słowa :D
MKK wrote:a jakie jeszcze malunie sa :)
Ano malunie, a czas tak szybko lecie iz wydaje mi sie że wczoraj przyszły na świat ;)
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Post by wejherstaff »

Nasze dzidzie w poniedziałek kończą 6 tyg życia ;)

Kilka foteczek dzieciaków :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrawiamy ;)
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
Ann_Ki
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 521
Joined: Sun Sep 21, 08 13:39 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Ann_Ki »

Śliczne maluchy :)
Image
agusia_cch

Post by agusia_cch »

zdjecie COFFEE z kwiatkiem sliczne!! :D
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Post by wejherstaff »

Ann_Ki wrote:Śliczne maluchy :)
Dziękujemy :)
agusia_cch wrote:zdjecie COFFEE z kwiatkiem sliczne!! :D
Dziękuję ;D

A teraz polska nadmorska jesień i moje ukochane Dębki ;)


Image

Image

Image

Image

Image

Image

i trochę szaleństwa :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I taki domowy Shrek :)

Image
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
Natalia
Bulomaniak 4
Bulomaniak 4
Posts: 958
Joined: Sat Mar 06, 10 9:36 am
Location: Warszawa/Ie

Post by Natalia »

Aaaa ostatnie - mega. Ale jaki uśmiech ma ten "Shrek"...od ucha do ucha!
Image

Dragulcowe perypetie - viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135

Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
User avatar
BluesBulls
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 160
Joined: Wed Jul 07, 10 21:19 pm
Location: warmińsko-mazurskie
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by BluesBulls »

Jeziuuuu jakie śliczności. Zawsze mi się stafiki podobały - zwłaszcza dlatego, że przeciętny człowiek nie znający rasy nazwie staffika wszelkimi rasami - zacząłwszy od bullteriera, skończywszy na pitbullu :) Uwielbiam to :mrgreen:
Aluta & Replay
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

Natalia
olivvka


dziekuję :671:
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Tosca
Pomocny wiedzą: 2
Pomocny wiedzą: 2
Posts: 430
Joined: Sun Apr 19, 09 21:35 pm
Location: Bielsko-Biała

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by Tosca »

olivvka Najczęściej był to amstaff miniaturowy :)
A stafiorki świetne :D
Pozdrawiam
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

Mark Twain
User avatar
Ann_Ki
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 521
Joined: Sun Sep 21, 08 13:39 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by Ann_Ki »

Shrek super :) W ogóle łaciaty wymiata - jak się uśmiecha na jednej fotce :)
Image
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

Trochę nowości dnia dzisiejszego, znaczy wczorajszego :lol:



I u nas spadlo troche sniegu :P

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I uczymy się gotować :lol:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

:6:57:
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570
Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by bulterierka »

dawno nie zaglądałam tutaj , bardzo ładne zdjęcia :)
User avatar
Natalia
Bulomaniak 4
Bulomaniak 4
Posts: 958
Joined: Sat Mar 06, 10 9:36 am
Location: Warszawa/Ie

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by Natalia »

Nie no Młotek jest taaaaki piękny, że mi żal .... ściska! A na drugiej fotce ma świetną minę :D
Image

Dragulcowe perypetie - viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135

Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

Natalia wrote:Nie no Młotek jest taaaaki piękny, że mi żal .... ściska! A na drugiej fotce ma świetną minę :D
Młotek to Młotek ;) tez go kocham :D
bulterierka wrote:dawno nie zaglądałam tutaj , bardzo ładne zdjęcia :)
Dzieki :655:
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
agusia_cch

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by agusia_cch »

na bialaska nie moge sie napatrzec ;)
Post Reply