...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

miejsce dla zwierza wszelkiej innej maści
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

agusia_cch wrote:na bialaska nie moge sie napatrzec ;)
Dzięki :) to moje "oczko" :6:57:
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
swinka
Bulomaniak 3
Bulomaniak 3
Posts: 694
Joined: Thu Feb 18, 10 19:02 pm
Location: Trzebinia

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by swinka »

Cóż za stópki...hihihihihi, gęsto Was tam w tej kuchni:P Trzeba uwazżć jak się chodzi, bo wszystko co w mozole ugotowane może się okazać, że zostanie skonsumowane na podłodze:P
Życiowo czyli melanżowo:)
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

gęsto Was tam w tej kuchni:P
No i stało sie jest jeszcze gęściej ;)

Moje dwie dziewczynki :) najstarsza ;) i najmłodsza :D

Image

Image

Image
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
Natalia
Bulomaniak 4
Bulomaniak 4
Posts: 958
Joined: Sat Mar 06, 10 9:36 am
Location: Warszawa/Ie

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by Natalia »

Piękne :D Czyli buliony zawitały i do was.
Image

Dragulcowe perypetie - viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135

Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

Natalia wrote:Czyli buliony zawitały i do was.
Zawitały na nowo ;)
Pierwsza nasza bulterierka zamieszkała z nami w roku 1994 (SAKE z Bullgorki) i miłość trwa do dziś ;)
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
Ann_Ki
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 521
Joined: Sun Sep 21, 08 13:39 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by Ann_Ki »

Krówka :) Śliczna :)
Image
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

Ann_Ki

Dziękuję :)

Trochę dzisiejszych Kirciakowych szaleństw ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by wejherstaff on Wed Jan 26, 11 20:02 pm, edited 1 time in total.
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
aguś
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 179
Joined: Fri Sep 19, 08 20:38 pm
Location: WILKOWICE-LESZNO
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by aguś »

ŚWIETNIE SIĘ KOMPONUJĄ DWA BIAŁO- CZARNE STWORY W ŚNIEGU :lol:
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by wejherstaff »

aguś

Dzięki :D
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
User avatar
Natalia
Bulomaniak 4
Bulomaniak 4
Posts: 958
Joined: Sat Mar 06, 10 9:36 am
Location: Warszawa/Ie

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by Natalia »

Bardzo łaciato :) aż ciężko odróżnić które jest które. Bardzo fajne psiska.
Image

Dragulcowe perypetie - viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135

Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
megisiwka
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 228
Joined: Mon Oct 20, 08 18:32 pm
Location: Wejherowo

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by megisiwka »

krówki ;)
www.dangeroussmile.pl - zapraszam :) !!
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570
Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by bulterierka »

Jakie kroffy :D :mrgreen:
Oczywiście gratuluję nabytku : ))
grzegorz 1970
Pomocny wiedzą: 1
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 322
Joined: Fri Mar 07, 08 21:18 pm
Location: RZESZÓW
Contact:

Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)

Post by grzegorz 1970 »

Świetnie się prezentują :!:
http://gradus-ad-parnassus.blog.onet.pl/
Post Reply