Dziękiagusia_cch wrote:na bialaska nie moge sie napatrzec
...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
- wejherstaff
- Bulomaniak 1

- Posts: 93
- Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
- Location: pomorze-Wejherowo
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
Cóż za stópki...hihihihihi, gęsto Was tam w tej kuchni:P Trzeba uwazżć jak się chodzi, bo wszystko co w mozole ugotowane może się okazać, że zostanie skonsumowane na podłodze:P
Życiowo czyli melanżowo:)
- wejherstaff
- Bulomaniak 1

- Posts: 93
- Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
- Location: pomorze-Wejherowo
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
No i stało sie jest jeszcze gęściejgęsto Was tam w tej kuchni:P
Moje dwie dziewczynki



[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
Piękne
Czyli buliony zawitały i do was.

Dragulcowe perypetie - viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135
Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
- wejherstaff
- Bulomaniak 1

- Posts: 93
- Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
- Location: pomorze-Wejherowo
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
Zawitały na nowoNatalia wrote:Czyli buliony zawitały i do was.
Pierwsza nasza bulterierka zamieszkała z nami w roku 1994 (SAKE z Bullgorki) i miłość trwa do dziś
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
- wejherstaff
- Bulomaniak 1

- Posts: 93
- Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
- Location: pomorze-Wejherowo
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
Ann_Ki
Dziękuję
Trochę dzisiejszych Kirciakowych szaleństw









Dziękuję
Trochę dzisiejszych Kirciakowych szaleństw









Last edited by wejherstaff on Wed Jan 26, 11 20:02 pm, edited 1 time in total.
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
- wejherstaff
- Bulomaniak 1

- Posts: 93
- Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
- Location: pomorze-Wejherowo
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)








[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
- wejherstaff
- Bulomaniak 1

- Posts: 93
- Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
- Location: pomorze-Wejherowo
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)








[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
ŚWIETNIE SIĘ KOMPONUJĄ DWA BIAŁO- CZARNE STWORY W ŚNIEGU 
CODZIENNIE RANO BUDZĘ SIĘ PIĘKNIEJSZA, ALE DZIŚ QRWA PRZESADZIŁAM
- wejherstaff
- Bulomaniak 1

- Posts: 93
- Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
- Location: pomorze-Wejherowo
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
aguś
Dzięki
Dzięki
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
Bardzo łaciato
aż ciężko odróżnić które jest które. Bardzo fajne psiska.

Dragulcowe perypetie - viewtopic.php?f=32&t=4899&start=135
Is it true that Bullteriers grab and hold on? YES But what they most often grab and refuse to let go of is your heart.
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
krówki 
www.dangeroussmile.pl - zapraszam :) !!
-
bulterierka
- Pomocny wiedzą: 3

- Posts: 1570
- Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
- Location: Tarnów
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
Jakie kroffy
Oczywiście gratuluję nabytku : ))
Oczywiście gratuluję nabytku : ))
-
grzegorz 1970
- Pomocny wiedzą: 1

- Posts: 322
- Joined: Fri Mar 07, 08 21:18 pm
- Location: RZESZÓW
- Contact:
Re: ...::: JAKARD WEJHERSTAFF :::... moje staffcie ;)
Świetnie się prezentują 
http://gradus-ad-parnassus.blog.onet.pl/


