Strona 1 z 1

Projektowanie wnętrz

PostNapisane: Pn mar 23, 20 9:02 am
przez Uriev67
Szukam firmy, która realizuje projektowanie wnętrz warszawa. Może znacie jakichś dobrych i rzetelnych dekoratorów, którzy nie mają zbyt odległych terminów i szybko realizują usługi.

Re: Projektowanie wnętrz

PostNapisane: Wt mar 24, 20 7:02 am
przez stefan3333266
Teraz chyba bardzo dużo osób zajmuje się projektowaniem wnętrz.Sam nad tym bardzo się zastanawiam.

Re: Projektowanie wnętrz

PostNapisane: Pt mar 27, 20 9:06 am
przez poli001
Sami zdecydowaliśmy się na pomoc architekta wnętrz. Super rozwiązania i praktyczne wykorzystanie każdej powierzchni mieszkania.

Re: Projektowanie wnętrz

PostNapisane: So mar 28, 20 18:24 pm
przez Mokka
Najważniejsze we wnętrzach oczywiście są meble. Moim zdaniem mebli do mieszkania najlepiej szukać on-line, bo sklepy internetowe zazwyczaj mają dużo większy ich wybór. Sama ostatnio trafiłam na bardzo ładne meble do kuchni na stronie internetowej https://sklepabcmeble.pl/26-meble-kuchenne. Wam również polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale wysokie nie są ;)

Re: Projektowanie wnętrz

PostNapisane: Pt maja 01, 20 12:12 pm
przez Zangief
Akurat jeśli chodzi o same wnętrza to ja w większość robiłem wszytko sam. Najbardziej jednak jestem zadowolony z mojej sypialni. Tym bardziej, że teraz dokupiłem sobie bardzo fajny materac https://sweetsen.pl/Sredniotwarde-c145 i jestem zdania, że jak najbardziej jest to świetny wybór jeśli chodzi o jakość oraz twardość.

Re: Projektowanie wnętrz

PostNapisane: Pt maja 01, 20 22:35 pm
przez szymonnon
Ja w miarę możliwości sam zajmuję się wykończeniem oraz układem we wnętrzach