Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

nagonka na psia polane i terror strazy miejskiej

czyli aspekty prawne

Postprzez niezwyciężona » Pt gru 08, 06 13:30 pm

no tak tylko jest to brak kontroli nad psem. zostawiajac psa ttrzeba zapewnic takie warunki zeby pies nie sttwarzal zagrozenia .my wiemy jak nasz pies natomiast ja np. idac ze swoim psem i widzac biegajacego psa luzem zawsze zastanawiam sie co zaraz nastapi bo przeciez go nie znam.
w tym przypadku wydaje mi sie ze tlumaczenia na nic sie zdadza i mandat trzebabedzie zaplacic :evil:

niezwyciężona

Postprzez perrocaliente » So sty 20, 07 16:12 pm

wlasnie mamy rozprawe za soba i przed soba .straz miejska swoje ,swiadkowie swoje i kolejna rozprawa w marcu ...............
jestem tym zmeczona ,wrocilam z bolem glowy!!!!!!!!!!!!! te nasze prawo!!!!!!!!!!...........
Tylko bullterier potrafi tak kochać
Obrazek

perrocaliente
Pomocny wiedzą: 4

Postprzez perrocaliente » Pt mar 02, 07 14:27 pm

czesc Wam jestesmy juz po. zostalam uniewiniona.uchwala mowi ze psa nalezy prowadzic na smyczy i w kagancu,a w parku miejski jest regulamin i w pun.drugim cytuje
zabrania sie ;
Wprowadzania psow bez kaganca i smyczy za wyjatkim miejsc do tego przeznaczonych
do tego na terenie parku jest tablica informujaca o wybiegu dla psow .itablice wskazujace ile metrow jest do tego miejsca .
w rezultacie jest to niezgodnosc przepisow ,sa przeciwstawne.
jestesmy wolni ,a teraz do roboty by zmienic uchwale i zrobic cos dobrego dla naszy czworonogow i dla nas samych.
pozdrawiamy wszystkich pokrzywdzonych i tych co musza uciekac przed straza miejska by moc wyjsc na spacer!!!!!!!czeka nas dluga droga do WOLNOSCI :(
Obrazek

perrocaliente

Postprzez MiMi » Pt mar 02, 07 14:41 pm

HURA!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :D

GRATULACJE!!!! :D
TERAZ PROSZE ZLOZYC SPRAWE DO SADU PRZECIWKO SM ZA NęKANIE :D

SUPER UDAłO SIE WAM TAK JAK NAM :D :D :D :D

bardzo sie ciesze!!!!!! pijemy!! idziemy dzis do jazzu!! :D :D :D

MiMi

Postprzez perrocaliente » Pt mar 02, 07 14:47 pm

wysle ci esemeska czy przyjdziemy i o ktorej
Obrazek

perrocaliente

Postprzez usiak_dw » Pt mar 02, 07 16:43 pm

niezwyciężona napisał(a):no tak tylko jest to brak kontroli nad psem. zostawiajac psa ttrzeba zapewnic takie warunki zeby pies nie sttwarzal zagrozenia .my wiemy jak nasz pies natomiast ja np. idac ze swoim psem i widzac biegajacego psa luzem zawsze zastanawiam sie co zaraz nastapi bo przeciez go nie znam.
w tym przypadku wydaje mi sie ze tlumaczenia na nic sie zdadza i mandat trzebabedzie zaplacic :evil:

my tez jestesmy po rozprawie....

tylko pouczenie.

bronilismy sie ze ktos moze specjalnie odwiazal psa sprzed sklepu.

Ps. ja na razie nie opijam bo grypka dopadla egrh egh ale przylaczam sie myslami.pozdrawiam

usiak_dw

Re: nagonka na psia polane i terror strazy miejskiej

Postprzez pieknyolek » Pn cze 03, 19 10:11 am

pieknyolek
Bulomaniak
Bulomaniak

Poprzednia strona

Powrót do Temida radzi...