Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Profilum Junior indyk i jagnięcina

wszystko o suchych karmach

Postprzez greg » So gru 19, 09 16:44 pm

Witam!!!

Czy ktos z panstwa stosowal te karme u swego bulka???
Jakie jest wasze zdanie,dziekuje za kazda opinie

pozdrawiam :lol:

greg
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez młodap » Cz lut 11, 10 0:30 am

Hej!
Mój Uzik jadł ją dosyć chętnie, a jest strasznym niejadkiem jeśli chodzi o suche :P kupy ok, bez bąków :wink: ale dostał po niej krostek na pysku i musiałam odstawić po ok 2tyg :?

młodap
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Postprzez SisiKLIKA » Cz lut 11, 10 12:37 pm

Profilum ,jest to droższa wersja pedigree.Z tego co pamiętam produkowana w tych samych zakładach.
Obrazek
http://www.zjurajskiejwarowni.pl/Odwiedź stronę Sisi

SisiKLIKA
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2

Postprzez Ola » Cz lut 11, 10 22:44 pm

Tak, a Chappi to tańsza wersja.Ta sama firma produkuje też Royal Canin. A w zakładach produkowane są jeszcze Frolic, Whiskas, Marsy i Snikersy i co z tego? Przecież to różne karmy a nie te same tylko w innych opakowaniach...
Całkiem niezła karma, słyszałam sporo pochlebnych opinii. Ja osobiście za tą cenę poszukałabym jednak czegoś innego. Tutaj płacisz na markę.
Niestety z karmami to już tak jest, że dopóki nie przetestujesz na swoim psie dopóty nie będziesz wiedział czy jest dobra ;)
Obrazek

Ola
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3

Postprzez SisiKLIKA » Pt lut 12, 10 1:08 am

Och Ola, znowu Ty :P :lol: :lol: :lol:
Na Dogomanii i innych forach ludzie pisali niezbyt pochlebne opinie na temat tej karmy, a co do Royala to uważam ,że odkąd jest produkowany tam gdzie jest, karma się popsuła(Ta weterynaryjna o dziwo trzyma poziom) i nie jest to tylko moja opinia ,lecz wielu osób piszących na psich forach.W Profilum są np. kukurydza ,pszenica co jest u niektórych psów powodem alergii a i pulpa buraczana też jest kontrowersyjna.Tu jest część składu bez dokładnej analizy:

Skład: odwodnione odtłuszczone białko zwierzęce (min. 30 proc z kurczaka), kukurydza, pszenica, białko kukurydziane, ryż, hydrolozowane białko drobiowe, białko kukurydziane paszowe, tłuszcz drobiowy, suszona pulpa buraczana, olej słonecznikowy, sól, subst. miner., sproszkowana odwodniona wątroba, inulina, tran rybi, proszek pomidorowy, chlorek cholony, mączka z nagietka, sproszkowane zielone małże nowozelandzkie

Z jednej strony ludzie o Profilum mają całkiem niezłe zdanie a z drugiej piszą ,że to chłam mocno przereklamowany(Dodam ,że patrzyłem głównie po opiniach ludzi którzy karmili swoje psy ową karmą).Pewnie najlepiej jest sprawdzić jak Twój pies będzie się na niej zachowywał ,każdy pies inaczej reaguje na daną karmę jednemu będzie służyć drugiemu nie koniecznie(Możesz zamówić próbki tej karmy) ,ale myślę że za tą cenę możesz kupić coś fajniejszego(Dla mnie trochę dziwna sprawa jak kupując 15kg worek Profilum drugi również 15kg dostajesz gratis ,ja przy innych karmach porządnych karmach widziałem najwyżej 2,5 kg gratis)
Obrazek
http://www.zjurajskiejwarowni.pl/Odwiedź stronę Sisi

SisiKLIKA
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2

Powrót do Suche karmy