Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Nowe karmy Puffins, Agil ,Eddy

wszystko o suchych karmach

Nowe karmy Puffins, Agil ,Eddy

Postprzez mateso » Śr mar 28, 12 17:05 pm

Witam

Chciałbym polecić karmy Puffins, Agil oraz Eddy. Produkty te od niedawna są na polskim rynku.Wszystkie karmy wytwarzane są z naturalnych składników, bez konserwantów, gmo i soi.
Karmy Puffins są w formie chrupiących mięsnych krokiecików, za którymi psy szaleją :D

Karmy Agil charakteryzują największą zawartością mięsa w swojej klasie cenowej (do 41 % szuszonego mięsa)

Karmy Eddy to niespotykany stosunek ceny do jakości,28% mięsa w suchej masie

Więcej o karmach można przeczytać na stronie www.przyjacielpies.pl

Wkrótce nowe produkty jak i program dla Hodowców.

Pozdrawiam serdecznie, :D
Mateusz

mateso
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr mar 28, 12 17:00 pm

Re: Nowe karmy Puffins, Agil ,Eddy

Postprzez cindi2 » So sty 12, 13 18:41 pm

Zakupiłam tę karme ,konkretnie łosoś ...wymieszałam ze stara karma w proporcji odpowiedniej i..karma po 1 wogóle nie pachnie jaka kolwiek ryba ,chrupki są suche jak wiór ,po 2 po pierwszym dniu pies załatwiał sie 3 razy a baczył ze masakra ,po dniu 4 kupy 2 a u niego 1 dziennie to max,po 3 pies zaczał smierdziec i dostał łupieżu ....jeżeli po 2 tygodniach to wszystko nie minie to zwracam karme ,zakupilam 2 worki no bo potworek tyle wsówa w miesiacu .Mam jakies dziwne wrazenie ze karma jest gorsza od karmy z netto . :evil:
Sanitas Animalum pro salute Homini....

cindi2
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
 
Posty: 163
Dołączył(a): Wt mar 10, 09 9:52 am
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Nowe karmy Puffins, Agil ,Eddy

Postprzez cindi2 » So sty 19, 13 18:29 pm

Tydzien po.... KUBEK karmy -kupa razy 2 konsystencja ok,ale ilosc jakby pies wydalal wiecej niz je ..zbyt czesto kupy robi ..znak karma sie nie przyswaja ,pies chodzi głodny ...jak zwiekszyłam doze do 2 kubków dziennie ,kupy 4 razy dziennie pies poddenerwowany bo głodny ...jednym słowem KARMA NIC NIE WARTA -jak dla mojego psa :(
Sanitas Animalum pro salute Homini....

cindi2
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
 
Posty: 163
Dołączył(a): Wt mar 10, 09 9:52 am
Lokalizacja: SZCZECIN



Powrót do Suche karmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron