Mł.Ch.Pl Warbonnet GOLDCOAST - Mini

psy w wieku do 18 miesięcy.
Post Reply
Kia
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 139
Joined: Thu Nov 30, 06 14:25 pm
Location: Chorzów
Contact:

Mł.Ch.Pl Warbonnet GOLDCOAST - Mini

Post by Kia »

Witajcie,
Chciałem zaprezentować Wam miniaturkę psa sprowadzonego z Anglii.

Warbonnet GOLDCOAST
Data ur. 29.06.2007
(GB CH, Crufts Winner 2007 (BOB) Saequest Mr Bombastic x Warbonnet Blue Pistolet)
Na tych zdjęciach Mick ma 13 miesięcy.
W przeciągu kilku ostatnich miesięcy dużo się rusza i staramy się go porządnie odżywiać by nabrał masy, a efekt tego możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.
To są zdjęcia zrobione wczoraj.
Mick ma prawidłowy zgryz i interesujący rodowód, oraz wspaniały charakter.
Jest on udostępniany do kryć dla wybranych suczek.

Badania:
PLL - oczy czyste (19.06.2008)
Nerki - ok, USG, i UPC - 0,005 (20.06.2008)
Rzepka i łokcie - ok (20.06.2008)
Serce - ok (20.06.2008)

Mick jest współwłasnością Helen Tonkson-Koit (Mooncraft's kennel/ Estonia)
Dziękujemy Vanessie (Warbonnet) za obdarowanie nas zaufaniem i tak fajnym psem.
Z boku:
Image Image
Image Image

Front:
Image Image Image

Głowa:
Image Image
Image Image

Ruch
Image Image
Image Image Image

Teeth (bite):

Image

Mam nadzieję że podobają Wam się zdjęcia i Mick ;)
pozdrawiam
Krzysiek
Krzysztof i Urszula Kowalczyk
Hodowla Psów Rasowych "Kia"
Bullterrier Miniaturowy & Standardowy,
http://kia.acn.waw.pl
kia@kia.acn.waw.pl
[img]http://kia.acn.waw.pl/zdjecia/banerpl.gif[/img]
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570
Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów

Post by bulterierka »

no podobaja podobaja :wink:
User avatar
yoki
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 616
Joined: Sat Dec 16, 06 11:23 am
Location: warszawa
Contact:

Post by yoki »

Coraz bardziej zaczynają mi się podobać miniutki :D
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570
Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów

Post by bulterierka »

yoki wrote:Coraz bardziej zaczynają mi się podobać miniutki :D
to tak jak mi :D 8)
megisiwka
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 228
Joined: Mon Oct 20, 08 18:32 pm
Location: Wejherowo

Post by megisiwka »

śliczny:D marzy mi sie minutek, oj marzy... :wink:
megisiwka
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 228
Joined: Mon Oct 20, 08 18:32 pm
Location: Wejherowo

Post by megisiwka »

śliczny:D marzy mi sie minutek, oj marzy... :wink:
User avatar
wejherstaff
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1
Posts: 93
Joined: Sat Dec 08, 07 14:56 pm
Location: pomorze-Wejherowo
Contact:

Post by wejherstaff »

megisiwka wrote:śliczny:D marzy mi sie minutek, oj marzy... :wink:
I mi :rotfl:
Może kiedyś ;)
[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]

[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]
Post Reply