psy w wieku do 18 miesięcy.
emara
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 1110 Joined: Wed Jul 05, 06 20:43 pm
Location: Czerwone Zagłębie
Post
by emara » Fri Mar 06, 09 20:33 pm
Urocza miniutka
[img]http://img261.imageshack.us/img261/1543/1008596bw9.jpg[/img]
Kocham Cię mój Haszulku [']['][']
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10721;104/st/20080331/e/Smila++Birthday/k/bfe1/event.png[/img]
devastation
Bulomaniak 1
Posts: 75 Joined: Sat Jan 17, 09 19:18 pm
Post
by devastation » Fri Mar 06, 09 21:23 pm
Sliczniusia ta mini jest..
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;101/st/20090203/n/Balu/k/eb54/age.png[/img]
jacek paczkowski
Bulomaniak
Posts: 17 Joined: Fri Dec 28, 07 18:36 pm
Post
by jacek paczkowski » Tue Mar 24, 09 17:45 pm
Dzięki za miłe słowa
Roxi zaliczyła swój debiut w Katowicach gdzie oceniona zostało jako wielce obiecująca oraz na bisie szczeniąt dostała się do finałowej 6
Ps zdjęcie dzięki uprzejmości Edzali
herakles
Bulomaniak
Posts: 35 Joined: Mon Feb 23, 09 13:37 pm
Location: MAŁOPOLSKA/KĘTY
Post
by herakles » Tue Mar 24, 09 18:06 pm
Śliczna, tylko gratulować piękności!!!!:)
Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi,
które kocha cię więcej niż siebie samego.
- Josh Billings
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570 Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów
Post
by bulterierka » Tue Mar 24, 09 19:42 pm
Ale fajna! kurcze nie jestem przyzwyczajona to takich małych bullków........piękna jest
Iwona & Jacek
Pomocny wiedzą: 1
Posts: 179 Joined: Sat Oct 11, 08 22:05 pm
Location: Ząbki
Post
by Iwona & Jacek » Tue Mar 24, 09 20:04 pm
Ale słodziak... gratulacje udanego pierwszego występu
perrocaliente
Pomocny wiedzą: 4
Posts: 378 Joined: Wed Jul 05, 06 23:18 pm
Location: Bytom
Contact:
Post
by perrocaliente » Tue Mar 24, 09 22:10 pm
Gratulacje -dużo sukcesów życzymy!
[b]Tylko bullterier potrafi tak kochać[/b]
[img]http://www.perrocaliente.pl/bannery/banner02a.jpg[/img]
bulterierka
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 1570 Joined: Thu May 15, 08 20:13 pm
Location: Tarnów
Post
by bulterierka » Fri Apr 03, 09 20:18 pm
ALE ona prześliczna!
MiMi
Post
by MiMi » Wed Apr 08, 09 20:26 pm
niebywale jak te miniatury ida do przodu z glowami
sliczna panna!
jacek paczkowski
Bulomaniak
Posts: 17 Joined: Fri Dec 28, 07 18:36 pm
Post
by jacek paczkowski » Sat Apr 11, 09 17:03 pm
bulterierka wrote: ALE ona prześliczna!
Dziękuje za miłe słowa
MiMi wrote: niebywale jak te miniatury ida do przodu z glowami
sliczna panna!
A tu masz racje bo po malutku ale idą
oby tak dalej
Najnowsza porcja zdjęć
Last edited by
jacek paczkowski on Sun Apr 12, 09 11:01 am, edited 2 times in total.
moni-alb
Pomocny wiedzą: 3
Posts: 176 Joined: Fri Jun 13, 08 22:37 pm
Post
by moni-alb » Sat Apr 11, 09 18:59 pm
Śliczności
Miniutki mamy coraz piękniejsze...
Doda
Bulomaniak 1
Posts: 97 Joined: Wed Dec 17, 08 16:45 pm
Location: Zabrze
Contact:
Post
by Doda » Wed Apr 22, 09 8:02 am
serdecznie pozdrawiamy i sukcesow zyczymy !