Post
by wejherstaff »
O a tu co taka cisza w temacie
Nieładnie tak zaniedbywać dziewczynę

[url=http://www.wejherstaff.pl][img]http://www.wejherstaff.pl/images/baner.jpg[/img][/url] [img]http://s46.radikal.ru/i112/0811/f9/75026002bd06.gif[/img]
[url=http://www.wejherstaff.pl][b]Jakard Wejherstaff[/b][/url]