Mam już foteczki ze słowackich wystaw.
Senec CAC i BOB ( fotki ze strony słowackiego klubu bulteriera )
oraz Nitra CAC i Res.CACIB i tym samym ukończony Słowacki Championat.
Proszę także Admina o przeczyszczenie topiku czyli pozostawienie zdjęć, informacji o wynikach wystaw, zmianę tytułu topicu na CH.PL, SK..oraz przeniesienie Uzi do działu suk hodowlanych.