Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Witam i zapraszam hodowców.

Pierwszy krok na forum - będzie nam miło, jeśli założysz nowy temat i napiszesz parę słów o sobie i swoich psach.

Witam i zapraszam hodowców.

Postprzez bulbul » So maja 17, 14 15:32 pm

Witam. Konto na forum założyłem,ponieważ chce nabyć psa z rodowodem raczej do przyjaźni i członka rodziny niż wystawowo.
Posiadam bula,suke wysterylizowaną,którą wziąłem ze schroniska.Była mocno zaniedbana i cały czas miała problemy ze skórą. Obecnie ma się dobrze,zna ją cała wieś jest takim "wsiowym psem" :) Każdy ją zna codziennie spacerujemy z każdym się wita itp

Chętnie przyjmę szczeniaka od hodowcy,może być suczka również. Posiadam baaardzo dużo miejsca aby urządzić psi raj. Posiadamy też barany konia i kury :D Mamy oczko wodne za domem i duży staw na działce. Oczywiście można przyjechać i obejrzeć wszystko samemu. Kupiłbym szczeniaczka za gotówke ale niestety narzeczona uważa,że nie powinienem wydawać tyle pieniędzy na psa więc szukamy kogoś kto by odstąpił psiaka w dobre ręce lub wział coś ode mnie w rozliczeniu. Stać mnie na utrzymanie psa mam doświadczenie z psami dominującymi. Jeżeli ktoś taki się znajdzie proszę o kontakt a może ktoś z państwa ma znajomego,który posiada szczeniaki da się z nim dogadać. Jestem z lubuskiego po psa pojade nawet do afryki.

Pozdrawiam Alan.
tel. 784-655-894

bulbul
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): So maja 17, 14 15:14 pm

Re: Witam i zapraszam hodowców.

Postprzez Zangief » N gru 15, 19 20:58 pm

Ja akurat nie hoduję żadnych zwierząt tylko po prostu jestem rolnikiem który ma swoje własne uprawy. Bardzo podoba mi się to, że moje uprawy trafiają również do https://producent-oleju.pl/ gdzie wiem, że już jest produkowany wysokiej klasy olej. W końcu taki olej musi mieć bardzo dobrą jakość.

Zangief
Bulomaniak 2
Bulomaniak 2
 
Posty: 319
Dołączył(a): Wt lis 05, 19 19:46 pm



Powrót do Bruderszaft :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron