Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

AGRESJA U 8 MIESIĘCZNEJ SUKI.

pytania i rady czyli: bulik dobrze wychowany, bulik kulturalny.

AGRESJA U 8 MIESIĘCZNEJ SUKI.

Postprzez Maciej » Śr paź 02, 13 16:31 pm

Witam mam 8 miesięczną sunie bulteriera .Nasz problem polega na tym że reaguje bardzo agresywnie przy jedzeniu właściwie wszystko co leży na podłodze należy do niej i nie chce oddać .Jest terytorialna .Poza tym wszystko co dostanie sie do jej pyska zanosi natychmiast do swojej klatki ,skąd juz tego nie otrzymasz z powrotem .Reaguje nerwowo, biega właściwie tupta bardzo szybko po domu skąd wiadomo że zbliża sie atak.Dzisiaj zaatakowała moją córkę do krwi.Gania swój ogon w kółko.Nadmienie ze wychodzenie z nia na spacer to jest masakra . Jak wychodzimy np we troje (tzn ja moja zona i ona ) jest wszystko ok ,ale sam nie ma takiej opcji !!!!! siada jak osioł i nie chce za nic iść .Próbowałem już ze smakołykami i nie wiem juz z czym i nic .Boi się hałasu i praktycznie wszystkich zaskakujących rzeczy na dworze.Jej zachowanie bardzo sie zmieniło :( Nie chcę jej stracić ani oddać ,ale jak to sie nie zmieni będe musiał :6:56: :6:56: :6:56: pomóżcie bardzo proszę !!!

Maciej
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt kwi 19, 13 18:42 pm

Re: AGRESJA U 8 MIESIĘCZNEJ SUKI.

Postprzez ex se natus » Cz paź 03, 13 16:41 pm

jak dla mnie tu pomoże tylko specjalista
Avatar użytkownika
ex se natus
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
 
Posty: 490
Dołączył(a): Cz lip 06, 06 7:45 am
Lokalizacja: Łódź

Re: AGRESJA U 8 MIESIĘCZNEJ SUKI.

Postprzez zaklinaczkapsów » Śr paź 30, 13 13:50 pm

Proszę o kontakt na PW,jeśli zechcą Państwo przyjechać z psem do woj. świętokrzyskiego to myślę,że będę potrafiła pomóc.

zaklinaczkapsów
Bulomaniak
Bulomaniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lip 18, 13 17:54 pm



Powrót do Wychowanie i szkolenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron