Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Światowa Wystawa- Poznań 9-11.2006

Światowa Wystawa- Poznań 9-11.2006

Postprzez aniuchna » So wrz 09, 06 13:39 pm

Poznań - Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Śniadeckich, Głogowskiej i Bukowskiej)

ORGANIZATOR WYSTAWY
Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Poznaniu

Drugi - ostateczny - termin przyjmowania zgłoszeń i opłat: 20.09.2006

Piątek/Friday - 10.11.2006

Grupa/Group 3
Bull Terrier (Bulterier) -Rodi Hübenthal (N)
Miniature Bull Terrier (Bulterier miniaturowy)-Kornelija Butrimova (LT)

KLASY WYSTAWOWE

Klasa szczeniąt - od 6 do 9 miesięcy
Klasa młodzieży - od 9 do 18 miesięcy
Klasa pośrednia - od 15 do 24 miesięcy
Klasa otwarta - od 15 miesięcy
Klasa użytkowa - od 15 miesięcy - z certyfikatem użytkowości
Klasa championów - od 15 miesięcy, psy i suki z zatwierdzonym tytułem międzynarodowego lub krajowego championa
Klasa weteranów - od 8 lat

Psa wolno zgłosić tylko do jednej klasy.

KONKURENCJE FINAŁOWE


Zwycięzca Grupy (BOG)
O tytuł ten konkurują psy i suki, które zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras.

Zwycięzca Wystawy (BIS)
O tytuł ten konkurują zwycięzcy poszczególnych grup.

Najlepsza Para Psów
Parę stanowi pies oraz suka tej samej rasy i tej samej odmiany, będące własnością jednego właściciela.
Aby pies mógł być zgłoszony do tej konkurencji, musi także być zgłoszony indywidualnie do jednej z klas obowiązkowych.

Najlepsza Grupa Hodowlana
Grupę stanowią minimum 3, a maksimum 5 psów/suk tej samej rasy i odmiany (bez względu na płeć), o tym samym przydomku hodowlanym. Aby pies mógł być
zgłoszony do tej konkurencji, musi także być zgłoszony indywidualnie do jednej z klas obowiązkowych.

Najlepszy Reproduktor i jego potomstwo/Najlepsza Suka Hodowlana i jej potomstwo
W konkurencji startuje reproduktor lub suka hodowlana z minimum 3, a maksimum 5 potomstwa obydwu płci, (obowiązuje pierwszy stopień pokrewieństwa, a więc
synowie i córki). Aby pies mógł być zgłoszony do tej konkurencji, musi także być zgłoszony indywidualnie do jednej z klas obowiązkowych.

Najlepszy Młody Prezenter - Zwycięzca Świata 2006

Najpiękniejsze Szczenię
Udział w wyborze biorą psy i suki, które w klasie szczeniąt otrzymały ocenę "wybitnie obiecującą" oraz lokatę I.

Najpiękniejszy Junior
Udział w wyborze biorą psy oraz suki, które otrzymały tytuł "Młodzieżowy Zwycięzca Świata".

Najpiękniejszy Weteran
Udział w wyborze biorą psy i suki, które w klasie weteranów otrzymały ocenę "doskonałą" oraz lokatę I.

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
Udział w wyborze biorą psy i suki ras polskich, które otrzymały tytuł "Zwycięzca Rasy"




Wszelkie informacje zaczerpnęłam ze strony :

http://www.worlddogshow2006.pl/index_pl.php

aniuchna
 

Postprzez niezwyciężona » N lis 12, 06 22:45 pm

a to co zosatlo z naszych fotek po wykasowaniu tych ktore lekko mowiac nie nadaly sie do niczego :evil:
Obrazek
zeby sprawdzane bardzo dokladnie-nawet liczone
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

niezwyciężona
 

ŚWIATOWA WYSTAWA W POZNANIU 9-12.11.06

Postprzez niezwyciężona » Pn lis 13, 06 11:16 am

Puppy Class - Males

1st Leopold kamionkowa Dolina
2nd Lucjan Kamionkowa Dolina
3rd Gingersnap Big Braveheart
4th Lord of the Timar
Absent Biggie Smalls Goblin
Absent Opalplast By My Babe
Kraton Akka Laurentia
Leon Kamionkowa Dolina

Junior Class - Males

1st Chebens tebel Valterburg
2nd Artiste de la Lignee des Dragon
3rd Hooray For Skabadaab
4th Cacao cream ja-mar
Absent Zizu Buteo
Absent Maybach Dziedzictwo Tudora
Afobos Albert Timar
Balkan Bull Apache Blue
Afobos Arni Timar
Afobos Axel timar
Exclusive Redbull
Obsessed By Cruelty Loukonga
Rocky from Black and White Gipsys
Rolls Royce Dziedzictwo Tudora
Spartacus Animna Villis

Intermediate Class - Males

1st Dino Eternal Loyality
2nd Desert Kaho Ko vom Jubel
3rd Hanibal Lecter Blekitny Skarb
4th Zifir Wshokolade Eastern Daimond
Ascari Dziedzictwo Tudora
Excalibur Dynastia Bulli
Junior from Black and White Gipsys
Neidoo Robes
Willie Gal Bull

Open Class - Males

1st (and Res- CACIB) Tede Buteo
2nd Boromir Red Kevlar Bulls and Co
3rd Mighty Bulls Clumail Connor
4th Dendryt Uber
Absent El Cornijal Bullyon Measure by Measure
Azraeelz Dreamcatcher
Flashpoint Inferno Pajar
Fllyn z Krasolesi
Makbet Niebezpieczne Zwiaki
Rebel of the BB Dog

Champion Class - Males

1st (CACIB and World Winner) Voodoo Legasy of Thunder Force
2nd Bullkings Mountain Might
3rd Scooter Buteo
4th Conreniam King of Thieves
Absent Thud and Cuddle's That's All Right
Arcadius White Dragon's J.M.
Mighty Bulls Artful Jörg
Serial Thrilla Boomerang
British Spitfire
Conquerer Bull and Dog Harald
Laminar Scca Dziedzictwo Tudora
San remo Jedi
Tupac Buteo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Puppy Class - Bitches

1st Love Me Tomorrow Timar
2nd Millagros Impossible
3rd Blachk Sheep Opalplast Goblin
4th Timescape Amour-Amour
First Lady Gal-Bull
Xena Ohio Ara-Scania
Xiva Buldozer Ara -Scania

Junior Class - Bitches
(I did not get the 2nd and 3rd place bitches, please help someone)

1st Donna Karan Jedi
2n.amazing dream opalplast
3rd ?
4th Seventh Heaven the Joker
Absent Kilacabar Charmed
Absent Era Eternal Loyality
Absent Okaryna Lakonga
Heart of Darkness Aimee
Allyn Surprice Balkan Bull
Amazing Dream Opalplast
Amazing Mighty Bulls od Velkeho Bucku
Amia z Domu Gadow
Balkan Bull Aurora
Black Diamond of Never a Dull Moment
Boggie Lou du Manoir de Guilford
Bubulina Jedi z Rodziny Soprano
Chevrolet Cobalt Dziedzictwo Tudora
Freya from Balck and White Gipsys
Hera Vitatus
Holyhead from Black and White Gipsys
Ilsa Pajar
Kilimandzaro Lakonga
Fovourite Fortune Lovely lady
Mercedes Dziedzictwo Tudora
Nittany From Speaking Eyes
Sexy Sue Anima Viiis
Victorias Secret vom Xanadu

Intermediate Class - Bitches

1st (CACIB & World Winner) Birma z Gory Jezowskiej
2nd Bezwzgledna Dorotka Rewelacja z Galicji
3rd Garstang Princess of the Night
4th Strong Stael Eclat
Antidot Thud and Cuddle's
Buba Belzebuba
Emma Buteo
Funny Girl Vitatus
Hossa Hosanna Tridacna
Garstang Princess of the Night
Venezia Geliet
Z-Mrowka Gal Bull

Open Class - Bitches

1st Valley Des Druides de Bretagne
2nd Quattro Dziedzictwo Tudora
3rd Tekla Bal Bull
4th Anabell opalplast Bullet Proof
Absent Betty od Kodetky
Absent Vitamin Yoko du Manoir de Guildford
Auli Comer from North Bull Position
Bonana Geliet
etna Lakonga
Sempre Jedi
Very Yummy Thud and Cuddle's

Champion Class - Bitches

1st (Res- CACIB)`Undress Patchwork du Manoir de Guildford
2nd Magna Morgana Tridacna
3rd Conquerer Bull and Dog Jasmin
4th Inwazja Bieli Rewelacja z Galicji
Absent Tekila Hekate Geliet
Rosmary Baby Buteo
Laureola's Sweet Sensation

Veteran Class - Bitches
1st Guara Dziedzictwo Tudora
Absent Hellada Sirius

troche zmienione bo na miedzynarodowym jest blad w mlodziezy 4 lokata, mam nadzieje ze reszta dobra

niezwyciężona
 

Postprzez Justa&Darek » Cz lis 16, 06 18:38 pm

Po przejrzeniu naszych (nielicznych tym razem :? ) zdjęć stwierdzam, że tylko nieliczne nadają się do publikacji...

Tylko psy - z różnych klas

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Justa&Darek
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
 
Posty: 247
Dołączył(a): Pn lip 31, 06 10:29 am

Postprzez kamila » So gru 23, 06 14:03 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kamila
 



Powrót do 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość