Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

SPECIAL SHOW, KONOPISTE, CZECHY, 13/05/2007

SPECIAL SHOW, KONOPISTE, CZECHY, 13/05/2007

Postprzez K. » Pt lut 23, 07 12:00 pm

przepraszam za dane v angelskym...

Dear Sir, Madam,

Its a great honour to invite you in behalf of Czech BTC (Klub Anglického Bull Terriera) for a Special show, which takes place at Konopiste (near Benesov), the date of event is 13th May 2007.

Judge for the event is Mr. Bill Leslie (Billmaris, Northern Ireland).

Schedule: 8:30 – 9:30 veterinary check
9:45 start of show
10:00 zahájení posuzování

Titles: CAJC, CAC, Best Veteran, Special Show Winner Dog
Special Show Winner Bitch, BOB

Special prizes: Best Head, Best Movement, Best Puppy, Best Working dog,
BOS, Stud Cup

All dogs in all classes placed from 1st to 4th will be priced with a cup!

If there are any questions, you can always contact me via e-mail abt.yearbook@seznam.cz

Best regards,


Pavel Kmonicek
Show manager



ENTRY FORM:

PDF: http://www.bohemian.bulterier.com/vystavy/prihlaska_konopiste_2007_ENTRY.pdf

DOC: http://www.bohemian.bulterier.com/vystavy/prihlaska_konopiste_2007_ENTRY.doc

if you need any other info, please feel free to send me pm or email.

regards.


MAP:


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
K.
Pomocny wiedzą: 3
Pomocny wiedzą: 3
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pn lip 10, 06 9:43 am

Postprzez Złośnica » Pn maja 14, 07 6:08 am

Luger wygrał klase championów ( 8 w stawce ) a potem wygrał porównanie o najlepszego psa w rasie :cheers: i dodatkowo został najlepszym zagranicznym bullterierem :jupi:

Szczeniak Piotra Pierzchały wygrał szczyle i został Best Puppy
w klasie młodzieży "Rudy" z Timaru na 2 miejscu a Afobos AXEL timar na 4 :D

Potem tak jak pisała Pani Halina, Belg ARTUR wygrywa klase otwarta i dostaje nominacje do najlepszego w ruchu.

Potem szczeniaki suczki wygrała Baracuda Bull Position , Cocuisa zaszalała i wzięła młodzież , potem Dusia zgarnęła pośrednią, Summer Sensation AV na 3 lokacie i jeszcze Aulinka na 3 lokacie w otwartej i Jej Porteret Pullera na 4 . Quanta od Piotra dodatkowo wygrała najlepszy such w sukach.

Ufff...chyba się niepomyliłam, a jeśli tak to soryyyy, ale ze szczęścia to się upiłam pod ringiem i zaspaliśmy z Lugerem na porównanie :oops: :lol: :lol: :lol:

była z nami jeszcze moja córunia śliczna IMMAN Perrocaliente ale zeszła bez lokaty, a szkoda bo to śliczna suczka i jestem z niej dumna. Buziaczek ;D

Wrażenia...ogromne :!: wrócilismy o 1 w nocy a ja już musze siedzieć nieprzytomna w robocie więc w tej chwili jestem w stanie napisać tylko tyle , że dziękuje wszystkim za świetnie spędzony czas :mrgreen:
Avatar użytkownika
Złośnica
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
 
Posty: 1794
Dołączył(a): Śr lip 05, 06 20:35 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kraina Chichów » Wt maja 15, 07 17:38 pm

wyniki z międzynarodowego:

PSY (KLASA BABY)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VN1 Bullworld ALL WHITE
VN2 ORVIN Pajar
VN3 EXOMAX Wild Fire Chiftein

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PSY (KLASA SZCZENIĄT)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
N1 DUCKY-DARK Wild Fámy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PSY (KLASA MLODZIEZY)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1 LEO ze Světovarské zahrady CAJC, BEST JUNIOR, BOB, MOVEMENT CUP
V2 LEGENDARY LEON Timar
V3 QUETZAL CANTENBURY Trojský kůň
V4 Afobos AXEL TIMAR
V BENJAMIN Plzeňský bull
V Siradella´s RAFFAELLO
V Super Bowl´s FLEETWOOD
V ZINADINE Pannonszépe
VD BILL Marso-Bull
VD QUINGLEY Robes

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PSY (KLASA POSREDNIA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, JENSI Pajar CAC
V2 Bullbully HIGHFLIER
V3 CHRYS z Čerchovské zahrady
V4 ATTILA od Sukova
V ART MIGHTY BULLS od Velkého Bucku
V FREDERICK CHOPIN of Cantenbury
V Moonflower McDAYD, JCH.
VD HARRY z Čerchovské zahrady
VD ILAN Pajar, JCH.
VD IRWIN pod Skalickým kamenem
VD KIEFER Pajar
VD VILLENEAUVE vom Xanadu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PSY (KLASA OTWARTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, Super Bowl´s ARTHUR CAC
V2 YANG Pajar
V3 FLYNN z Krasolesí
V4 ARON z Janovických hvozdů
V ACHILL z Choceňského vršku
V FORTIS Trojský kůň
V FOYRI Pajar
VD ANDY z Choceňského vršku
VD ANTRAX ze Starajdy
VD FLEECY z Čerchovské zahrady
VD QUINCY Plzeňský bull
VD UTHOR ze Zlatého Antoníčku
VD XANGAR-RUFUS Wild Fámy
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PSY (KLASA UZYTKOWA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, TANGO Plzeňský bull CAC
V2 XAVIER Trojský kůň
V3 DON FRANCO FERRE Gabriayllaron
V4 ARNOŠT Chotělský lovec

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PSY (KLASA CHAMPIONOW)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, SCOOTER Buteo, CH CAC, SPECIAL SHOW WINNER DOG, BEST OPOSITE NATIONALITY
V2, CIRO DE LUCA Ma Che Bello, CH BEST HEAD
V3 NEIDOO Robes, CH.
V4 CID Jas-Ver, CH.
V Mighty Bulls CLUMAIL CONNOR, CH.
V UTANT ze Zlatého Antoníčku
V ZOLLI z Krasolesí, CH.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI (KLASA BABY)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VN1 VERTA ze Zlatého Antoníčku
VN2 VENEŠ ze Zlatého Antoníčku
VN3 SELMA Robes
VN4 SURI Robes
VN EBONY AND IVORY Wild Fire Chiftein
VN Knights of Darkness BLACKCURRANT

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI ( KL. SZCZENIAT)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VN1 BARRACUDA Bull Position
VN2 FIONA Perizu
VN3 ADULA Vlčí naděje

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI (KL. MLODZIEZY)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, COCO Daidalos CAJC
V2 LIV Pajar 9
V3 DOLCE VITA Ma Che Bello
V4 Siradella´s ROXANNE SONG
V ALEXANDRA Marso-Bull
VD AXAMITE Marso-Bull
VD CONTESSA Wild Fire Chiftein,
VD FASTUMA Ladeva Bull
VD CHIQUITA O´Nell
VD LADY ze Světovarské zahrady
V, LOVE ME TOMORROW Timar BEST HEAD - OPOSITE SEX
V WHOLE LOTTA LOVE Buteo
VD Perrocaliente-IMMAN
VD RUBY Robes 1
VD SÉBIA Trojský kůň
VD UFO z Lodice
VD ULRIKA z Lodice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI (KL. POSREDNIA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, MERCEDES Dziedzictwo Tudora CAC
V2 Moonflower HAUS REGINA
V3 SUMMER SENSATION Anima Villis
V4 AMAZING MIGHTY BULLS od Velkého Bucku
V AISTEAC MIGHTY BULLS od Velkého Bucku
V OVIS Trojský kůň
VD AMITY MIGHTY BULLS od Velkého Bucku
VD DOROTHEA Gabriayllaron
VD CHARLI pod Skalickým kamenem
VD VICTORIAS SECRET vom XANADU
VD YOLLY YOUR Wild Fámy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI (KL. OTWARTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, VALENCIA-VÉRA Wild Fámy CAC
V2 Mighty Bulls CELTIC WARRIOR TATOO
V3 AULI COMER FROM NORTH Bull Position
V4, JEJ PORTRET Pullera BEST MOVE - OPOSITE SEX
V ARWEN Mafra Bohemia
V BETTY od Kodetky
V BONNITA Lantara Camara
V CORNY z Čerchovské zahrady
V FAUTRIX Trojský kůň
V CHARA Trojský kůň
V KAMASUTRA Lakonga
V MARSHA Robes
V VIVIEN vom XANADU
V XIMICCA-BONNY Wild Fámy
VD ELIS z Čerchovské zahrady

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI (KL. UZYTKOWA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, NELLY z Černovické hájovny CAC, BEST WORKING, BEST HANDLER

V2 ÍNÓ Trojský kůň, CH.
V3 JULI JANA Trojský kůň

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI (KLASA CHAMPIONOW)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1, JESSICA FRESH Kyvet, CH. CAC, SPECIAL SHOW WINNER - BITCH, BEST OPPOSITE COLOR
V2 Siradella´s J´NEALA, ICH.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUKI (KL. WETERANOW )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V1 FRENZY z Lesa Šediváku
V2 CHANTAL Pajar

Kraina Chichów
 

Postprzez Złośnica » Wt maja 15, 07 18:47 pm

troszke zdjęc ode mnie.

Szczyle : Bubu od Piotra i Baracuda od Diabelskich Aniołów
Obrazek Obrazek Obrazek

Luger :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

psy z kl. championów
Obrazek ObrazekObrazek

Cocusia :P
Obrazek

Celtic Worrior Tatoo...śliczna suczka :P , Quanta od Piotra, Najlepsza Biała suka
Obrazek Obrazek Obrazek

najlepsza suka ( biała ) najlepsza użytkowa suka ( pręgowana )
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Wt maja 15, 07 19:17 pm przez Złośnica, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Złośnica
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
 
Posty: 1794
Dołączył(a): Śr lip 05, 06 20:35 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez HoRacy » Wt maja 15, 07 23:16 pm

praga
Obrazek
Obrazek

K.

Obrazek

biba:
Obrazek

okularnicy
Obrazek

pyjter
Obrazek

o matko a co to wygralo?
Obrazek

oczekiwanie na swoja kolej
Obrazek

Quanta na tle strong mena :D
Obrazek

magda z sędzią
Obrazek

likier:
Obrazek

coco przed wystawą
Obrazek

coco po wystawie
Obrazek

mat&pat po polsku czyli sąsiedzi..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
HoRacy
Bulomaniak 3
Bulomaniak 3
 
Posty: 642
Dołączył(a): Pn lip 03, 06 8:19 am
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Złośnica » Pt maja 18, 07 6:17 am

a my też mamy fote ze Strong Man'em :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Ostatnio edytowano Pt maja 18, 07 6:19 am przez Złośnica, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Złośnica
Pomocny wiedzą: 5
Pomocny wiedzą: 5
 
Posty: 1794
Dołączył(a): Śr lip 05, 06 20:35 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez bullworld » Pn maja 21, 07 11:35 am

Witam wszystkich serdecznie oto moja relacja z wystawy u naszych południowych sasiadów.Wystawa odbyła się 13,05,2007.
Do sędziowania został zaproszony irlandzki sędzia Mr. Bill Leslie (Billmaris, Northern Ireland).
Obrazek
Na wystawę zostało zgłoszonych 118 bulterierów (kilka nie dojechało).Czeski klub postarał sie i to nawet bardzo a nawet sędzia ufundował nagrody dla najlepszych oto nagrody:
Obrazek Obrazek Obrazek
Pogoda dopisała wręcz aż za bardzo Polska ekipa poszalała OJ POSZALAŁA i tak więc po kolei:
Ja z moim najmłodszym dzieckiem panem BUBU zaczeliśmy całe show mielismy numer 1 :D w klasie baby. Bubu pokazał się super ciężka praca przynosi efekty :D .
Najpierw ustawianie
Obrazek Obrazek Obrazek
Chwila napięcia i wybór sędziego i gratulacje za ringu słychać brawa polskiej ekipy i płacz szczęścia mamy :cry:
Obrazek Obrazek
Póżniej BUBU wygrał też porównanie ze szczeniakami i dostał tytuł BEST PUPPY ale był dumny hoho a to juz zdjęcia z sędzią i nagrodą od niego
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jeszcze emocje dobrze nie opadły a tu trzeba było wychodzić na ring z kolejnym polskim psem Afobos AXEL timar (duża stawka ładne psy)
Obrazek
Axel ląduje na 4 lokacie wyżej jest jeszcze piesek z Polski LEGENDARY LEON Timar
Obrazek
Póżniej pośrednia tu nie było polskiego psa, póżniej otwarta i tu będący tymczasowo w Polsce Super Bowl´s ARTHUR wystawiany przez Elwire (Bull Position) również wygrywa swoją klasę.
Obrazek
Następnie uzytkowa i Championy gdzie w stawce staje nasza mała kruszyna Lukracy długo sędzia wybierał i wybór padł na naszą pociechę :lol: szał radości w polskich szeregach ( już wszyscy wiedzieli gdzie siedzą Polacy ).
Obrazek Obrazek
Póżniej porównanie sędzia szybko decyduje że zwycięstwo w psach pojedzie do Polski wybiera między Arturem a Lukracym
Obrazek
Wygrywa Luger
Obrazek
A Złośnica aż pęka z zachwytu
Obrazek
Wszyscy szaleli że psy skasował polski Pudzianowski w psiej wersji :lol:
Następnie po króciutkiej przerwie przechodzimy do suczek i tu wielkie nadzieje w szeregach polskich.
I zaczeło sie już w klasie szczeniąt gdzie wygrała BARRACUDA Bull Position
Obrazek
Następnie młodzież, w samo południe po mojej interwencji pozwolono sunią zejść z ringu ze względu na bardzo duże słońce, wchodziły tylko do oceny i pożniej na porównanie.Trwało to bardzo długo w klasie były 4 polskie suki (jedna w węgierskich rękach).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sędzia długo wybierał i klasę wygrywa ku radości ziomków COCO Daidalos
Obrazek
Następnie wchodzą sunie z pośredniej i tu dwie nasze reprezentantki.I jak wcześniej ponowne zwycięstwo polskiego zwierzaka.Na pierwszej lokacie staje MERCEDES Dziedzictwo Tudora , a na trzeciej SUMMER SENSATION Anima Villis. Znów gromkie brawa z sektora polskiego :lol: .
Obrazek
No i otwarta znów wchodzę ja z moja ukochaną czarną lalunią Quantą
Obrazek i Auli od Jagny.
Duża stawka wszystko długo trwa, moja wariatka patrzy tylko komu można ukraść piłeczkę, ale przy ocenie pokazała się super. Wszystkie sunie ocenione i zaczyna sie wybieranie na lokaty.I pada werdykt wygrywa ruda suka z Czech, druga sunia z Austrii ( bardzo ładna sunia ), Auli ląduje na 3 a my na 4 z nominacja do "najlepszego ruchu".
Następna melduje sie użytkowa a w stawce bardzo ładna pręgowana suka pokazywana wręcz perfekcyjnie co zostało docenione przez sędziego i właściciel dostał nagrodę dla najlepszego handlera
Obrazek.
No i championki tu dla nas mniejsze emocje bo nie było polskiej reprezentantki ale wygrała bardzo ładna suka z Czech JESSICA FRESH Kyvet, CH. która póżniej wygrała porównanie SPECIAL SHOW WINNER - BITCH, BEST OPPOSITE COLOR
Wreszcie ok godz 18 zaczynaja sie finały najpierw porównanie młodzieży wszyscy z Polski trzymaja kciuki za COCO ale w ostateczności wygrywa pies, chodż nikt nie miał nic do powiedzenia bo to bardzo piękny piesek.Następnie porównanie o BOB-a i jak to zwykle Złośnica cały dzień narzekała "kiedy będzie to porównanie !!!" a jak juz było to sobie siedzi i ogląda i pyta sie co to za klasa :lol: .Ale zdążyła sędzia bardzo długo chodził, oglądał w statyce i w ruchu i decyzja.
Zwycięzcą Special show Konopiste 2007 zostaje pies z klasy młodzieży
LEO ze Světovarské zahrady
Obrazek
BEST HEAD (psy) wygrywa pies z Austrii CIRO DE LUCA Ma Che Bello
Obrazek
zaś suki pochodząca z polskiej hodowli Timat LOVE ME TOMORROW
Obrazek
Teraz ruch i tu ja z moja Quantą sędzia prosi wszystkich po kolei o zaprezentowanie swoich piesków w ruchu, póżniej jeszcze raz BOB-a i mnie już wiadomo kto wygrał. Piesek wygrywa MOVEMENT CUP a my ku radości polskiej ekipy BEST MOVE - OPOSITE SEX. Ale jestem dumny z naszej dziewczyny pokazywała się super.

bullworld
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
 
Posty: 87
Dołączył(a): Śr lip 12, 06 15:10 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Timar » Śr maja 23, 07 19:46 pm

Kilka zdjęć Leona, autorstwa mojego męża.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Timar
Pomocny wiedzą: 4
Pomocny wiedzą: 4
 
Posty: 116
Dołączył(a): N lip 09, 06 19:15 pm
Lokalizacja: Kampinos



Powrót do 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość