Bulterier SerwisBulterier Forum Polskie Forum Miłośników Rasy Bulterier

Projektowanie wnętrz

wszystko co nie jest bulowate, hodowlane, wystawowe.. humor, blabling, off topic.

Projektowanie wnętrz

Postprzez Uriev67 » Pn mar 23, 20 9:02 am

Szukam firmy, która realizuje projektowanie wnętrz warszawa. Może znacie jakichś dobrych i rzetelnych dekoratorów, którzy nie mają zbyt odległych terminów i szybko realizują usługi.

Uriev67
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Re: Projektowanie wnętrz

Postprzez stefan3333266 » Wt mar 24, 20 7:02 am

Teraz chyba bardzo dużo osób zajmuje się projektowaniem wnętrz.Sam nad tym bardzo się zastanawiam.

stefan3333266
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez poli001 » Pt mar 27, 20 9:06 am

Sami zdecydowaliśmy się na pomoc architekta wnętrz. Super rozwiązania i praktyczne wykorzystanie każdej powierzchni mieszkania.

poli001
Bulomaniak
Bulomaniak

Postprzez Mokka » So mar 28, 20 18:24 pm

Najważniejsze we wnętrzach oczywiście są meble. Moim zdaniem mebli do mieszkania najlepiej szukać on-line, bo sklepy internetowe zazwyczaj mają dużo większy ich wybór. Sama ostatnio trafiłam na bardzo ładne meble do kuchni na stronie internetowej https://sklepabcmeble.pl/26-meble-kuchenne. Wam również polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale wysokie nie są ;)

Mokka
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Postprzez Zangief » Pt maja 01, 20 12:12 pm

Akurat jeśli chodzi o same wnętrza to ja w większość robiłem wszytko sam. Najbardziej jednak jestem zadowolony z mojej sypialni. Tym bardziej, że teraz dokupiłem sobie bardzo fajny materac https://sweetsen.pl/Sredniotwarde-c145 i jestem zdania, że jak najbardziej jest to świetny wybór jeśli chodzi o jakość oraz twardość.

Zangief
Bulomaniak 1
Bulomaniak 1

Postprzez szymonnon » Pt maja 01, 20 22:35 pm

Ja w miarę możliwości sam zajmuję się wykończeniem oraz układem we wnętrzach

szymonnon
Bulomaniak
Bulomaniak

Powrót do Clubbing